czwartek, 2 czerwca 2016

Moja Firma - Utulankowo

Witajcie :)
Obiecywałam Wam w ostatnim konkursowym poście (Klik), że za kilka dni powstanie nowy wpis. Czas wywiązać się z danego słowa :)

Od początku:
Ignaś ma już 22 msc. Ogólnie jest cudownym, radosnym chłopcem, jednak ostatnio miewa kiepskie nastroje. Wydaje mi się że nadchodzi bunt dwulatka, aż boję się pomyśleć co będzie dalej ;) Ząbki opornie mu wychodzą, przez co nie przesypiam nocy (muszę do Niego około 10 razy w ciągu nocy wstać). Póki co mamy ich 14. Ignaś jest bardzo ruchliwy i wszędzie go pełno. Mówi swoim "chińskim" językiem już około pół roku i tylko czekamy aż zacznie mówić do Nas po Polsku :) Całe szczęście nie choruje i oby tak dalej.
Forrest Nasz Kot ma 11 msc. Coraz więcej śpi, więcej też JE!!!

Utulankowo rozwija się coraz lepiej :) Jakiś czas temu Nasz asortyment ograniczał się do kocyków, teraz szyjemy o wiele więcej, w tym także ubrania dziecięce. Pod postem zamieszczam kilka zdjęć Naszych produktów. Zaczęliśmy szyć produkty z dresówki a także bambusa. Mamy przyjemność współpracować także z dwoma odzieżowymi stoiskami, w tym jedno znajduje się nad morzem w Pobierowie - serdecznie zapraszam jak tylko będziecie mieli okazję tam odpoczywać. Drugie stoisko czeka na Was we Wrocławiu w Pasażu Zielińskiego.
Założyliśmy z mężem sklep online (Klik) gdzie znajduje się obecnie dostępny od ręki asortyment. Prowadzimy także Facebooka (Klik) oraz Instagram (Klik) :) Serdecznie Was tam zapraszam.

Blog kaszka-z-mlekiem będzie obecnie w dużej mierze blogiem poświęconym Naszym produktom. Będę pisała o nowościach, promocjach, konkursach itd.

Oczywiście będę także starała się Wam radzić w kwestii dolegliwości Maluchów i recenzować produkty, które mamy przyjemność testować :)

A co u Was słychać???

 Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz